Redy Azreen Hotel Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
Rumah tetamu Redy Azreen Kuala Lumpur
10 Luar biasa
1 ulasan

Redy Azreen Hotel Kuala Lumpur

374 Jalan B 6, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Kemensah Valley berjarak 3.4 km dari hotel ini, manakala Royal Selangor Pewter Factory and Visitor Centre berjarak 3.5 km jauhnya.
Redy Azreen Hotel adalah bersebelahan dengan Dr Mazlan's IOT World. Stesen bas Bandar Melawati terletak 10 minit jauhnya dari hotel dengan berjalan kaki.
Kafe Jamaica Blue Mountain Coffee adalah sekitar 5 minit berjalan kaki dari hotel ini.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Spa dan bersantai
  • Penyaman udara
  • Haiwan peliharaan
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 36 km
Stesen kereta api
  • Ampang Park Station - 7 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • WiFi percuma
  • Tempat letak kereta
  • Haiwan peliharaan dibenarkan

Makan

  • Alat memasak/Dapur

Riadah & Sukan

  • Jakuzi

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • Pemanasan
  • Meja makan
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Spa dan bersantai
  • Penyaman udara
  • Haiwan peliharaan

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 18:00
Daftar keluar: dari 08:00 hingga 11:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ra 1 Jul
Kh 2 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur